Xiaomi Smart Band 7 Global Çıkmadan ikinci ele düştü!

0

 Xiaomi, yeni akıllı bilekliği Mi Band 7 duyurmuştu. Akıllı bileklik global pazarda Smart Band 7 olarak satılacak. Henüz Global pazara çıkmadan şuan Smart Band 7 ikinci ele düşmüş durumda.


Xiaomi Smart Band 7 Global Çıkmadan ikinci ele düştü!

Xiaomi, Çinde Mi Band 7 olarauk duyurduğu yeni akıllı bilekliği birçok yeni özelliği beraberinde getiriyor ama daha bilekliğin global lansmanı yapılmadı. Ama alınan bilgile göre Xiaomi, bilekliği Mi Smart 7 olarak raflara getirecek.

AliExpress'ten satın alındığı düşünülen bilekliğin kutusu internete düştü. Mi Band 7'nin kutusunun üzerinde Çince ifadeleri yer verilmemiş ve adı Mi Smart 7 olarak satışa çıkmış ve kutunun tamamen İngilizce olması dikkat çekici.Ancak henüz daha Mi Band 7 global pazarda satışa sunulmuş değil. Singapur'daki bir sertifika listesi, Mi Smart 7 ismini doğrulamıştı. Yukarida ki kutu gibi siparişin AliExpress'te tamamen kutunun İngilizce hazırlanması ve adının Mi Smart 7 olması dikkat çekici ve isteyen kullanıcılara çok dilli ve global sürümlerin gönderirmesi dikkat çekici.     

Mi Smart 7 uyku konusunda oldukça yetenekli. Uyku anında solunum kalitesini ve Rem gibi kısa süreli uyku detaylarını erişmek mümkün hale geliyor. Mi Band 7 bir önceki versiyonlarına göre yetenekli. Mi Smart 7'nin özeliklerini daha önce yazmıştım. Merak edenler için haberi bulabilir ve okulabilirler. Henüz global pazarda ne zaman satışa çıkacak bilinmiyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.
Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı