WhatsApp Silinen Mesajları Geri Alma Özelliği Geliyor!

0

 Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp kullanıcıların ihtiyacı olan bir özelliği getiriyor.Sonunda Whatsapp üzerinden gönderdiğimiz mesajları geri alma özelliği geliyor
WhatsApp Silinen Mesajları Geri Alma Özelliği Geliyor!

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, kullanıcıların seveceği yeni bir özelliği sunmak için hazırlıyor. Bu özellik tüm kullacıların işine yaracak bir özellik. Bu özellik ile yanlışlıkla gönderdiğiniz mesajları silmeden geri alabileceksiniz. Bu da bir çok kullanıcının işine yaralacak diyebilirim. Lakin bu özellik Telegram gibi mesajlaşma uygulamalarında var. Bu özelliğin Whatsapp geç gelmesi kötü.Yukarıda ki ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi mesajları artık geri alabileceğiz. Whatsapp, kullanıcıları mutlu etmek için, kendini gelişiriyor. Normal da bir mesajı geri almak için Herkesten sil seçeneği vardı. Onu seçeneği tıklayıp oradan siliyorduk. Tabi ki bu silme olayı karşı tarafta görünüyordu. Artık bu olmayacak. Mesaj göndersek bile, karşı taraf görmeden geri aldığımız mesajlar karşı tarafa bildirim iletilmeden sanki hiç gönderirmemiş gibi olacak.

Yada bir mesajı yanlışlıkla sildiğiniz ve o mesajı geri almak istiyorsunuz. Undo düğmesi ile o silinen mesajıda geri alabileceksiniz yani silinmemiş olacak.

Yukarıda WABetaInfo tarafından paylaşılan ekran görüntüsünde bu özellik nasıl görünücek gibi soruları yanıt niteliğinde. Örneğin bir mesajı sildiğiniz zaman alt tarafda bu mesajı sildiniz gibi bildirim çıkıyor. Sağ tarafta ise UNDO (Geri al) tuşu bulunuyor. Bu tuşa tıklarsanız silme işlemini geri alırsınız.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı