Stranger Things 4. Sezon Netflix’in En Çok İzlenen 2. Dizisi Oldu!

0

 Netflix'in popüler dizisi Stranger Things 4. sezon yayınlanmasından bu yana 28 gün geçti. Dizi bu süre boyunca güzel bir başarıya imza attı. Bu süre boyunca ve açıklanan verilere dayanarak Stranger Things Netflix'in en çok izlenen 2. dizisi olmaya başardı.


Stranger Things 4. Sezon Netflix’in En Çok İzlenen 2. Dizisi Oldu!


Dizi 2016 yılında yayın hayatına başladı ve 3 yıl boyunca herkes tarafından sevinerek izlendi. 4 sezon 28 gün önce aradan 3 yıl geçtikden sonra nihayet ekranlara geri döndü. Dizi geri döner dönmez büyük bir başarıya yakaladı. Diziyi dördüncü sezon yüksek bütçeli bir diziye çevirdi. Bunu da verilerle de kanıtlamış oldu.



Dizi Matt ve Ross Duffer kardeşlerin imzasını taşıyor. Stranger Things son sezonu Netflix'de en çok izlenen 2. dizisi oldu. Dizi izleyenlerin bildiği gibi müthiş. Dizinin ilk kısmı 7 bölümden oluşuyor. Bu 7 bölümün yayınlamasının arasından 28 gün geçti. Toplam 781 milyon izlenme süresine ulaşan dizi ayrıca ilk haftasında ki izlenme süresi ise 335 saat.

Dizinin dördüncü sezonunun izlenme saatini geçemediği tek rakip dizi Squid Game. Karşılaştırma yapacak olursak dizinin 4. sezonun izlenme saati 781 Milyon saat olurken, Squid Game ilk 28 günde izlenme saat 1,65 milyar saat. Arada ki dev farkı görüyorsunuz. Ayrıca Squid Game yeni sezonu yeni bir rekor daha kırabilir.

Stranger Things 4. sezonun ilk kısmı izleyenler tarafından olumlu yorumlar aldı. Dizinin 2. kısmı ise 1 Temmuz'da yayınlanması bekleniyor. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı