Samsung'un Rulo Şeklinde Yeni Katlanan Telefonu Geliyor!

0

 Teknoloji Devi Samsung son zamanlarda yeni bir patent iddiası ile karşı karşıla. Bu iddia göre Z ailesine yeni bir üye geliyor yani kısacası Samsung Rulo şeklinde bir telefon tanıtmaya hazırlanıyor.
Samsung'un Rulo Şeklinde Yeni Katlanan Telefonu Geliyor!

Teknoloji devi Samsung yeni bir patent iddiası ile karşı karşıla. En son reklamda Apple logosunu göstermesi büyük ses getirmişti. Sızıntılarıyla ünlü olan bir kaynak, Twitter hesabı üzerinden Samsung'un popüler serisi ola A serisi için uygun fiyatlı yeni bir model ekleyeceğini söylendi. Ayrıca dün çıkan iddia Samsung Z serisi için yeni bir model ekleyeceğini yer almakta.

1 Ay önce Samsung, ekranının büyüdüğü bir ürün üzerinde çalışdığını biliyoruz ve bu özelliğin patentini almıştı ama dün yeni bir patent daha aldığı ortaya çıktı.Yukarıda ki gibi paylaşılan görüntüde ekranın yana doğru büyüdüğünü görüyoruz. Ayrıca bu yana doğru büyüme telefonun Rulo şeklinde katlanacağını söyleyebiliriz. Ama en doğrusunu telefon piyasala çıkınca göreceğiz. Samsung yaptığı bu yeni hamle ile katlanabilir telefon pazarında yerini sağlamlaştırmak istiyor.


Ayrıca bu yeni katlanabilir telefon piyasada yeni bir trend başlamasına yol açabilir ve Samsung A serisi için çıkacak yeni model, kullanıcılar için fiyatı uygun olacak. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı