Netflix Squid Game’in 2. Sezonunu Resmen Duyurdu!

0

 Popüler dizi ve film izleme platformu Netflix, yeni bir resmi duyuru yaptı. Bu söz konusu duyuru izlenme rekoru kıran Squid Game ile ilgili. Ünlü Kore dizisi ilk çıktığı zaman tüm dünyada izlenme rekorları kırdı. Şimdi en çok beklenen dizinin 2. sezonu ile ilgili bir yeni gelişme yaşandı.Netflix Squid Game’in 2. Sezonunu Resmen Duyurdu!

Pandemi zamanında film ve dizi izleme oranları doğal olarak artmıştı. Bunda en çok payı alan Netflix. Geçtiğimiz sene yeni bir popüler kore dizisi çıkmıştı. Çıktığı gün tüm sosyal medyanın diline düştü ve izlenme rekorları kırdı. Bu dizi tabi ki Squid Game.

Dizinin konusu kısaca, ekonomik olarak sıkıntı yaşayan yada borç içinde yüzen insanların, tren istasyonu yada onun gibi yerlerde tanıştığı bir kişi aracılığı ile gittikleri yerde sonuna kadar hayatta kalmak ve büyük para ödülünü kazanmak için mücadele eden insanları anlatıyor. Tabi ki bu oyunu Ana karakterimiz kazanıyor. Aradan zaman geçtikden sonra küçük kızının yanına ABD gitmek için uçağa giderken başta tanıştığı adam ile karşılaşıyor ve başka kurban seçmesini engelliyor. Kısaca dizinin özeti bu şekilde ve 1. sezon böylece son buluyor.Netflix, twitter hesabından Squid Game ile ilgili bir video paylaştı. Bu videoda sevilen kore dizisi Squid Game 2. sezonun geleceğini duyurdu. Ayrıca dizinin ilk oyunundayer alan yani kırmızı ve yeşil ışık oyununda yer alan bebek bu videoda yer aldı.

Ayrıca görselde şu sözlerde yer aldı. “Yakında, Gi-hun geri dönüyor. Gemi Aslanı da öyle. 2. sezona hazır olun. Ddakji oynatan takım elbiseli adamı tekrar görürseniz şaşırmayın. Ayrıca Young-hee’nin erkek arkadaşı Cheol-su ile tanışacaksınız.”

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı