Marvel’in Sevimli Karakteri I Am Groot Dizisi Geliyor!

0

 Marvel Evreni'nin şüphesiz en tatlı karakteri olan Groot için yeni bir dizi geliyor. Dizinin ismi I Am Groot olacak ve yayın tarihi belli oldu.Marvel’in Sevimli Karakteri I Am Groot Dizisi Geliyor! 

Şüphesiz ki Marvel Sinematik Evreninin en sevimli karakteri denince akla Groot gelir. İron Man, Captain America gibi ana karakterler hariç bir çok yan karakter var ama bunların içinde en sevimlisi Groot.

Karakterimiz bebeklik zamanlarını göreceğimiz dizide resmen sevimlilikten kriz geçirebiliriz. Marvel, Baby Groot dizisini yayınlayacağını duyuldu.

Dizi Marvel Studios tarafından yayına geçirilmesi için hazırlık yapılırken aynı zamanda dizisin yayın tarihi belli oldu.


Marvel, I Am groot dizisini 10 Ağustos tarihinde Disney Plus platformunda yayınlanacak. Herkesin bildiği gibi Disney Plus, 14 Haziran tarihi itibari ile Türkiye'de hizmete başlayacak. Yani I Am Groot dizisini tüm dünya ile aynı anda Marvel hayranları ile izleyebileceğiz. 

Yukarida ki resim Disney Plus tarafından paylaşıldı. İlerleyen günlerde bu dizi ile ilgili daha bilgi geleceğini söyleyebiliriz.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz .

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı