Koreli Müzik Grubu BTS Dağıldı! Gruptan İlk Açıklama

0

Dünyanın popüler ve birçok hayran kitlesini elinde bulunduran BTS grubu bir süreliğine dağıldığını açıkladı. Grup veda partisi düzenledi. Buna ek olarak grupdan bir açıklama geldi. İşte detaylar.


Koreli Müzik Grubu BTS Dağıldı! Gruptan İlk Açıklama

Dünyanın en popüler Kpop müzik grubu BTS, sürpriz bir şekilde dağıldı. Tabi ki bu haber hayranları için üzücü bir haber olsada bu dağılma geçici olduğunu hatırlatmakta fayda var. Geçtiğimiz senelerde Butter şarkısı ile Billboard'un 23 yıllık rekorunu BTS kırmıştı. Ayrıca aynı şarkı ile Youtube ve Spotify üzerinden en çok dinlenen şarkı rekorunu kırmıştı

BTS grubunun dünya üzerinden çok geniş bir hayran kitlesine sahip yani harhangi bir kötü söz söylediğiniz zaman linç yemeniz büyük olasılıkla fazla. Fakat dün BTS tarafından yapılan bir açıklama grup üyelerinin kendi projelerini odaklanması için bir süreli ile BTS grubu olarak dağıldıklarını açıkladı. Lütfen bu açıklamayı yapan ben değilim BTS grubu.


Grup üyelerinden
Kim Nam-Joon, ekip üyelerinin bireysel projelerini odaklanmak istediklerinin açıkladı. İşte burası sevineceğiniz vakit, sadece BTS bir süreliğine ara verdiklerini açıkladı. Yani bireysel projeleri tamamlanır tamamlanmaz BTS grubu kaldığı yerden devam edecek. BTS birçok başarı elde etti ama doğal olarak olgunlaşmak için grup üyeleri bireysel bir şekilde kendi projelerini üretmek istedi. Bu yüzden bunları gerçekleştirmek için bir süre bağımsız proje üretecekler.
BTS, alınan bu kararın hem kendileri için hemde hayranları için zor olduğunu belirtti. Ayrıca bu sürec hem üyelerin hemde grubun kariyeri hakkında bazı kararlar alacaklarını açıkladılar. Ayrıca buna özel bir veda partisi yaptılar.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?


Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı