Jon Snow Dizisini Geliyor: George R.R. Martin Doğruladı

0

 Bir zamanların efsane internet dizilerinden olan Game of Thones'in yazarı George R.R. Martin yapımın seviyen karakteri olan Jon Snow'un dizisinin geleceğini doğruladı ve bu dizi için düşüneceği isimleride açıkladı.


Tarihin en popüler dizilerinden biri olan HBO yapımı Game of Thones dizisinde oynalan ve sevilen karakter Jon Snow için yeni bir dizi geleceğini, Bu dizinin yazarı olan George R.R  Martin tarafından doğrulandı.

Game of Thones geçtiğimiz yıllarda yaptığı final ile sevenlere veda etmişti ve tabi ki bu final eleştiri almıştı. Çünkü finali izlemek için gece görüşü bir kamera takmak şart. Bu finalin artından George R.R Martin'in sevilen eserlerinden uyarlanan bu dizi, yeni çıkacak yeni dizilerin bu evrende geçecek dizilerin çıkacağını söylemişti.

Bu dizilerden biri ise Game of Thones'dan 200 yıl öncesini anlatacak olan House of Dragon dizisi. Bu dizi George R.R Martin'in 'Ateş ve Kan' adlı romanından esirlenerek yapılacak. Ayrıca bu dizi 21 Ağustos tarihinde bekleyen hayranları ile buluşacağı dizi Targaryenlerin hikayesini anlatacağını söyleyim. Dizi Game of Thones gibi efsane bir dizi olacak. Geçtiğimiz haftalarda Jon Snow için bir dizi çıkacağını iddia edilmişti. Bununla ilgili yeni gelişmeler yaşandı.


George R.R Martin, yeni Jon Snow dizisi ile ilgili konuştu. 73 yaşında olan ünlü yazar George R.R Martin, Jon Snow dizisini doğruladı ve şunları söyledi. George Martin, ''Evet şuan bir Jon Snow dizisi üzerinde çalışılıyor'' şeklinde konuşarak bu haberleri doğruladı.

Ayrıca Martin, bu heyecanla beklenen yapım için düşündüğü ismide paylaştı. Game of Thones dizinin sevilen karakterini konu alacak olan dizi 'Snow' ismi ile karşımıza çıkacak. Ünlü yazar George R.R Martin şu sözleri ekledi. ''Snow, diğer Game of Thones dizileri gibi uzun zamandır geliştirilen bir projeydi ancak şimdiye kadar duyurulmamış ve sızdırılmamıştı.'' ifadesi kullandı. 

George R.R Martin ayrıca, geliştirme aşamasında olan yada Game of Thones evreninde geçecek dizilerde ve bu yapımlar ile ilgili rolünü konuştu. Snow dizisi gibi The hedge Night, The Sea Snake, Ten Thousand Ships dizileri ve diğer tüm animasyon yapımlarında dahil olduğıu açıkladı.

Heyecan ile beklenen bu dizi ne zaman çıkacağını henüz bilmiyorum. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz umarım en kısa sürede dizi çıkar.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı