Johnny Depp Karayip Korsanlarına Dönebilir! Büyük İddia

3

 Son günlerde sosyal medya üzerinden sık sık haberlerini gördüğümüz Johnny Depp Kaayip Korsanlarına  geri dönebilir. Bu açıklamalı Eski Disney yönetici yaptı.Johnny Depp Karayip Korsanlarına Dönebilir! Büyük İddia

Son günlerde eski eşi Amber Heard'a açtığı hakaret davası ile uzun süre gündemde kalan Johnny Depp davalı kazanması ile eski Disney yöneticisi tarafından açıklama yapıldı. Bu büyük iddia göre Johnny Depp karayip korsanlar filmine geri dönebilir.

Eski eşine açtığı hakaret davasında verdiği ifade hayranlarına üzmüştü. O ifadede Johhny Depp karayip korsanlar filmine geri dönmeyeceğini açıklamıştı. Bu olaydan sonra Eski Disney yöneticisi tarafından ortaya büyük bir iddia atıldı. Bu iddia göre Johnny Depp karayip korsanlara geri dönebilir. Bu iddia eski Disney yöneticisi tarafından atılması hayranlarını heyecanlandırdı.

Johnny Depp, Jack Sparrow karakteri ile büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Depp davada Disney bana herhangi bir teklif yaptığında reddeteceğini söylemesinin hemen artından hayranları tarafından filme geri dönmesi için 500.000 imza toplantı.


Johnny Deep filme geri dönmek istememesinin nedenlerinde biri eski karayip korsanlar filminin düşük gişe hasılatı yapması ve eski eşi Amber Heard ile arasında ki davalar nedeni ile uzun zaman beyaz perde ile arasını set çekmişti. Umarım bu set yıkılmıştır.

Eski bir Disney yönetici tarafından yapılan açıklamada, Johnny Deep davalı kazanması nedeni ile Karayip Korsanlar filmine geri dönme ihtimalinin yüksek olduğunu inanıyor. Ayrıca şu açıklamalı yaptı.

'Karar sonrası Disney, Johnny Deep ile Karayip Korsanların Kaptan Jack Sparrow rolü ile yeniden başlamasının hazır olduğunu inanıyorum. Disney dünyasının sevinen karakteri ile potansiyel yüksek gişe getirme ihtimali var.' şeklinde açıklama yaptı. Şuan herkes filmin yapımcısı ve Johnny Deep yapacağı açıklamalı dört gözle bekliyor.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.Yorum Gönder

3 Yorumlar
Yorum Gönder

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı