Instagram Masaüstüne Beklenen Özellik Geliyor!

0

 Popüler sosyal medya platformu İnstagram, Web sürümü için yeni bir özellik geliyor. Gelen bilgilere göre bu yeni özellik artık Web'de sesli ve görüntülü konuşma yapabilmemizi sağlayacak.


Instagram Masaüstüne Beklenen Özellik Geliyor!

Günümüzde en çok kullandığımız sosyal medya platformu İnstagram yeni bir yenilik ile karşımızda. Bu yenilik bu kez Web ve Masaüstü için. Bildiğimiz üzere İnstagram uygulamasından Sesli ve Görüntülü konuşabiliyorduk. Ama Web sürümü için aynı şey geçerli değildi.


Dün ortaya çıkan yeni bilgiler ışığında İnstagram, Web sürümü için olaya el atıyor ve artık sesli ve görüntülü bir şekilde web sürümü üzerinden konuşabileceğiz.

Ünlü sızıntı kralı bir uygulama geliştiricisinin söylediğinine göre platform, bu yeni sürümü test ediyor ve ilerleyen günlerde ise beta sürümü olarak bizlerin sunacak. Yani İnstagram, sesli ve görüntülü konuşma özelliğini Web sürümünü ekliyor. Böylece bilgisayar üzerinden İnstagram aracılığı ile konuşabileceksiniz. Ayrıca ilerleyen günlerde bu özellik betadan sonra herkese sunulacak. Bu özelliği kullanmak için ekstra birşey yapmanıza gerek yok. Bu özelliği facebook'da yer alan sesli ve görüntülü konuşma özelliği gibi. Yani bu özellik sunulduğu vakit, İnstagram Web sürümünü açın ve keyfini çıkarın.

Bu yeni güncelleme ile akıllı telefon zorluğu ortadan kalkıyor, Böylece telefonuz şarjda yada başka iş ile meşgul iseniz arkadaşlarınız ile Web üzerinden rahatça konuşabilirsiniz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.


Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı