WhatsApp Premium geliyor-WhatsApp Grubundan Ayrıldın Bildirimi Artık Yok!

0
Günümüz popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp'dan ücretli abonelik dönemi başlatıyor ve artık Whatsapp grubundan çıktığınız zaman o sinir bozucu bildirim artık yok.


WhatsApp Premium geliyor!

Popüler mesajlaşma uygulaması 2 yenilik ile karşımıza çıkacak. İlk yenilik olan Whatsapp Premium özelliği artık karşımıza çıkacak.Sık Sık sosyal medya haberleri paylaşan Matt Navarra bu yeni premium özelliği blog sayfasında paylaştı.Peki bu özellik nedir ?

WABetaInfo'nun yaptığı bugünkü paylaşıma göre bu özelliği işletmeciler için geliştirilen Whatsapp Premium özellik 10 cihaza kadar destekleyecek.Yani aynı hesap üzerinden müşterileri bekletmeden farklı cihazlar ile iletişim kurulabilecek.

Özellik ile işletmeciler için ön planda olacak özellik aynı zamanda işletme hesapları için özel iş bağlantısını oluşturmasına izin verecek.Ayrıca Whatsapp Premium özellik ise isteğe bağlı olacak.Şimdilik bu özellik geliştirme aşamasında olduğu için daha fazla bilgi ve detay yok.

WhatsApp Grubundan Ayrıldın Bildirimi Artık Yok!Herkesin istemediği bir grupdan ayrıldığı zaman bildirim düştüğü ve insanlara hesap verdiğin durumlar olmuştur.Artık bu durumlar olmayacak çünkü Whatsapp bu duruma el attı.

Geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme yayınlayan Whatsapp yeni bir çok özellik getirmişti.Anket başlatma yada Emoji ile tepki verme gibi özellikler.Bu kez yeni daha güzel bir özellik duyurdu.Bu yeni özellik kullanıcıların en çok istediği özellik.

Artık herhangi bir grupdan sessiz bir şekilde çıkabilirsiniz.Bu özellik ile siz çıktığınız an hiç bir gruba bilgilendirme yapılmayacak.Yeni özellikle ile ayrılacağınız zaman bir pencere gözükecek.'Bu pencerede siz ayrıldığınız zaman yanlızca siz ve grup yöneticileri bilgilendirilecek' şeklinde bir yazı var.Yani yanlızca grup yöneticilerini bilgilendirilecek.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı