USB-C Girişli Yeni iPhone Yolda - Lightning girişli iPhone’ların sonu

0

Alınan bir bilgiye göre ünlü analist Mark Gurman açıklama yaptı. Mark Gurman yaptığı açıklamada popüler teknoloji devi Apple 2023 yılında yeni USB-C girişli İphone modellerinin piyasaya sürüleceğini açıkladı.Yani USB-C Girişli Yeni İphone Yolda.


USB-C Girişli Yeni iPhone Yolda - Lightning girişli iPhone’ların sonu 


Apple kendi  piyasaya sürdüğü telefonlarla yada kendi işledim sistemi ile diğer marka ve bilgisayar markalarına kıyasla ön plana çıkıyor.Bu da dünya üzerindeki satış başarısını elde ediyor.Apple herkesin bildiği gibi cihazlarında Lightning girişine yer veriyordu ancak bu değişecek gibi.Apple Lightning girişi ile kendini diğer rakiplerinden farklı yapıyordu ancak avrupa birliğin baskısı ve diğer sebeplerden kaynaklı bu değişecek.

Geçtiğimiz günlerde Çinli analist Ming-Chi Kuo,İphone 15 serisinde bazı yada tüm modellerde USB-C girişinin yer alacağını iddia etti.Bu herkesi heyecanlandırdı.Daha sonra sızıntılarıyla ünlü olan Bloomberg ve editörü Mark Gurman bu yeni girişli İphone modelleri için gün verdi.

Mark Gurman tarafından yayınlanan rapora göre USB-C modeller için Apple yoğun bir şekilde çalışıyor.Şimdilik test sürecinde olan bu çalışma en erken 2023 yılında piyasaya çıkacağını söyledi.Sonuç olarak Mark Gurman söylediği iddia ile Çinli analist Ming-Chi Kuo ile aynı yere çıkıyor.Sonuç olarak İphone 15 serisinin USB-C ile geleceğini açıklayabilirim.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı