Thor Love and Thunder 2. Fragmanı Yayınlandı!

0

 Marvel filmlerini seven herkesin dört gözle beklediği Thor Love and Thunder için 2. Fragman yayınlandı. Filmin vizyona girmesine az zaman kalmışken 2. fragmanda Christian Bale'nin canlandırdığı ilk defa Gorr kötü karakterini görmüş olduk.
Thor Love and Thunder 2. Fragmanı Yayınlandı!


Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü filminin 2. Fragmanı yayınlandıktan sonra herkesin merakını arttırdı. Özellik ile Christian Bale'nin canlandırdığı Gorr kötü karakterini ilk kez bu fragmanda görmüş olduk. 8 Temmuz tarihinde vizyonu girecek olan filmi bu bir heyecanla bekliyoruz. Bu yüzden alarm kurmalı unutmayın.

Thor serisinin dördüncü filminde Jane Foster'ı canlandıran Natalie Portman'ın geri döndüğünü görüyoruz. Her zaman bu tarz filmlerde bulunan kötü karakteri ilk kez bu fragmanda görmüş olduk.  Bu kötü karakter Thanos gibi olmasa da bizleri heyecan dolu bir film bekliyor. Ama hiç bir kötü karakter Thanos gibi olamaz.
Thor Love and Thunder filminde, İlk kez 2 Thor bir arada olacak. Ayrıca bu yeni fragmanda ortaya çıkan kötü karaktere daha yakından tanıyalım.

Kendisini Christian Bale'nin canlandırdığı Gorr karekteri'ni ilk defa bu fragmanda gördük. Bu kötü karakterin lakabı ise ''Tanrı Kasabı'' kendisinin çok ilginç bir lakabı var. Bu kötü karakterimizin geçmişte yaşadığı kötü bir trajedisi var. Bu kötü karakterimizin geçmişte ailesini kötü bir şekilde kaybetmiş. Bu yüzden evrende gezerek bir çok tanrıyı öldürmüş. Sırada ki hedefi ise Thor ve Zeus. Bu yüzden heyecanlı bir filme hazır olun.

Zeus karakterini ünlü oyuncu Russell Crowe canlandırırken ayrıca Tesla Thompson'ın  canlandırdığı Valkyrie karakteride yeni filmde yer alacak.


Peki siz bu yeni film hakkında ne düşünüyorsunuz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı