Şoke Eden Cinsel Taciz İddiası: Elon Musk'dan İlk açıklama geldi!

0

 Tesla CEO Elon Musk için çok ağır bir iddia ortaya atıldı. İddia göre Elon Musk, SpaceX çalışanına taciz etmiş.


Şoke Eden Cinsel Taciz İddiası: Elon Musk'dan İlk açıklama geldi!


Tesla ve SpaceX CEO olan Elon Musk için çok üzücü bir iddia ortaya atıldı. Bu günlerde Twitter nedeni ile gündemden düşmeyen Elon Musk, Çok ağır iddia ve suçlama ile karşı karşıya kaldı. Bu iddia göre 2016 yılında yılında bir SpaceX çalışanına taciz ettiği ve birlikte olması karşılında ona bir at alacağını iddia göre teklif etmiş. Böylesi bir ağır suçlama ile karşılaşan Elon Musk twitter hesabından bir açıklama  yaptı.

Bu iddia Business Insıder ait ve yine 2016 yılında Elon Musk SpaceX'in  jet filosunda sözleşmeyi olarak çalışan bir kadına cinsel organını gösterdiğini ve elle taciz ettiği öne sürüldü.Ayrıca iddia göre tacize uğrayan kadının uçuş görevlisi arkadaşlarından birine göre, Uçuşlardan biri sırasında Elon Musk görevli kadına kendi odasında tam vücut masajı yapmasını istediğini hatta SpaceX çalışanına masöz lisansı alması için teşvik ettiği söyleniyor. Söz konusu iddiada geçen Görevli bayan Elon Musk'a masaj yaptığı sırada Musk,çarşafı çıkardığını ve bacağını ovuştururken daha fazlasını yaparsa ona at alacağını söyledi ama ilginç olan kısmı ise bazı yabancı kaynaklı haberlerde o çalışanın ata bindiğini iddia edildi.Yine söz konusunda ki bayana göre ben Elon Musk reddettikten sonra SpaceX'deki mesaisi azalmaya başladığı ve bunun sonucu SpaceX kendisini dışladığını ve cezalandırdığını söyledi.

SpaceX şirketi görevlinin sesini çıkarmaması için 250.000 Dolar teklif ettiği söylendi.Bu para teklifi 2018 yılında kıdem tazminatı olarak gerçekleşti. Bu iddia için Elon Musk ile iletişimi geçildiği zaman Elon Musk, bu 'hikayeden daha fazlası' olduğu bunun bir 'politik saldırı' olduğunu söyledi. Elon Musk ayrıca twitter hesabından şunları paylaştı.


''Bana yönelik saldırılara siyasi bir mercekle bakılmalıdır - bu onların standart (alçak) oyun kitabıdır - ancak hiçbir şey beni iyi bir gelecek ve özgür konuşma hakkınız için savaşmaktan alıkoyamaz''

Topluluk Tarafından Doğrulandı simgesi

 Peki siz bu iddia konusunda ne düşünüyorsunuz..

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı