Snapchat Çocuklar İçin Ebeveyn kontrolü Geliyor!

0

 Snapchat Eylül 2011 yılında yayınlandı. Bir zamanlar en popüler sosyal medya uygulamalarında biri. Şimdilerde popülerliği kaybetse de daha bir kullanıcı kitlesini sahip. Şimdi ise Çocuklar için yeni bir özellik yayınlıyor. Snapchat Çocuklar İçin Ebeveyn kontrolü Geliyor!
Snapchat Çocuklar İçin Özel Ebeveyn kontrolü Özelliği Geliyor!


Snapchat, bu kez yeni bir özellik ile karşımızda. Popüler sosyal medya uygulaması Snapchat, çocuklar için güzel bir özellik getiriyor. Artık Snapchat kullanan çocuklar için Ebeveyn kontrolü özelliği geliyor. Özellik sosyal medya uygulamalarında çocuklarımızın kiminle arkadaş olduğu bilmek güzel birşey.

Söz konusu bu özellik ile uygulama üzerinde Çocuklarınız kimler ile arkadaş olduğunu yada 1 hafta içinde kimler ile mesajlaştığı gibi bir çok özelliği görmemizi sağlayacak olan bu özellik Aile merkezi adı altında bizlere sunulacak.

Aile Merkezi yakında bizlere sunulacak ama yeni ekran görüntüleri ile yukarda bahsettiğim gibi çocukların kimler ile arkadaş olduğu görebileceksiniz. Bence bu özelliği herkes sevecek, çocuklar dışında.

Bu özellik ile yani bu yeni kontrol merkezi ile çocuklarınızı artık daha kolay bir şekilde takip ve kontrol edebilirsiniz. Tabi aileler isterse çocuklarınızın arkadaş listesini de görüntülebilir yada Bir hafta içerisinde kimler ile sohbet ettiğini görebilir ama içeriğini göremez.

Ayrıca gerektiği zaman Ebeveynler istismar yada taciz gibi olaylarda gençleri bildirmeleri için aileler yardımcı olabilecek.

Peki siz bu yeni özellik konusunda ne düşünüyorsunuz? 
Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı