Samsung Galaxy Z Fold4 Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

0

 Günümüz telefon teknolojisi konusunda en gelişen teknolojilerden biri şüphesiz ki katlanabilir telefonlar. Şuan herkesin merak ile beklediği Samsung Galaxy Z Fold4 Teknik Özellikleri Sızdırıldı. Bu teknik özelliklerden en dikkat çekici ise katlanabilir telefon dünyasının en büyük sorunlarından biri çözülmüş olması.Samsung Galaxy Z Fold4 Teknik Özellikleri Sızdırıldı!Güney Kore merkezli en popüler Teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung, katlanabilir telefon dünyasında adını sık sık duyurdu. Şirketin en popüler serilerinden biri olan Galaxy Z Fold serisinin çıkacak olan Galaxy Z Fold 4 herkes tarafından merak ediliyor. Katlanabilir telefon sektörünün büyük sorunlarından biri olan kamera sorunu çözülmüş gibi. 

Katlanabilir telefon sektöründe lider konumunda olan Samsung, Galaxy Z Fold ve Galaxy Z flip'in devamı olacak yeni bir model çıkaracak yukarıda bahsettiğim gibi.

Hergün model ile ilgili yeni bilgiler gelirken twitter üzerinden bu sektör için tutarlı sızıntılar yapan Yogesh Brar, Samsung Galaxy Z Fold 4 modeli için teknik özellikleri paylaştı. Kısaca paylaşılan bilgilere göre bir önceki modele göre performans kısmında iyileştirmeler yapılırken ekran konusunda bir gelişme yapılmamış. En büyük gelişme ise kamera kısmında.
Samsung Galaxy Z Fold4 Teknik Özellikleri:Yukarıda gördüğünüz gibi Yogesh Brar tarafından paylaşılan bilgiye göre, Samsung Galaxy Z Fold4, işlemci kısmında Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisi ile gelecek yani bir amiral gemisi işlemcisi. Ram kısmında ise bir önceki modele göre 12 GB Ram seçeneğinin yanında 16 GB Ram seçeneği sunacak. Depolama alanları ise bir önce ki model ile aynı olacak şekilde 256/512 GB depolama alanını bizlere sunacak. Bataryası ise 4.400mAh 25W hızlı şarj destekleyen bir batarya olacak.

Ekran kısmında ise, Bir önceki model ile aynı yani bir değişiklik yok. 7.6 İnç QXGA+ Amoled 120 HZ yenileme hızına sahip katlanabilir panel ile 6.2 İnç HD+ Amoled 120 HZ yenileme hızına sahip dış panel.

Kamera kısmında ise büyük bir yenilik yapılmış. Bir önce ki modelde 12 MP Ana kamera sahip olan model, Yeni modelinde 50 MP ana kameraya sahip oluyor. Ekstra 12 MP Ultra geniş acı kamerası + 12 MP 3x zoom sunan telefoto lens. Telefonun dış kısmında ise yani arka kapağında ise 10 MP ön kamera, iç ekranda ise 16 MP ekrana gömülü kamera bulunacak.

  1. Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisi
  2. 12/16 GB iki seçenekli Ram
  3. 256/512 GB Depolama
  4. 4.400mAh 25 hızlı şarj teknolojisine sahip batarya
  5. 7.6 İnç QXGA+ Amoled 120 HZ yenileme hızına sahip katlanabilir panel + 6.2 İnç HD+ Amoled 120 HZ yenileme hızına sahip dış panel.
  6. 50 MP ana kameraya+12 MP Ultra geniş acı kamerası + 12 MP 3x zoom sunan telefoto lens. arka kapağında ise 10 MP ön kamera+iç ekranda ise 16 MP ekrana gömülü kamera 


Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı