Netflix Sürpriz Kutu Özelliği Geliyor!

0

 Popüler dizi ve film izleme platformu olan Netflix, yeni bir özellikle karşımıza çıkıyor. Özellikle çocuklara ilgilendiren bu özellik netflix tarafından kullanıma sunuldu. Bu ilginç özellik bizlere ne sunuyor.Netflix Sürpriz Kutu Özelliği Geliyor!


Günümüzde popüler dizi izleme platformu olan Netflix son zamanlarda gelir ve kullanıcı kaybı yaşadı. Şirket bunun önüne geçmek için yeni özellikler sunuyor. Netflix her yaştan kullanıcıya sahip olduğundan özellikle çocuklara özel yayınları, çocuk profili adı adında yayınlıyor. Kontrolü ise ebeveynlere bırakıyor.İşte bu yeni özellik tamamen çocuklara odaklı. Netflix, akıllı TV uygulaması için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncellemeye göre Çocuk Profiline Sürpriz kutu (Mystery Box) özelliğini getirdi.

Geçtiğimiz yıllarda Netflix, Çocuk Profilinin ana tasarımını değiştirerek çocukların en çok izlediği içerikleri öne çıkarmıştı. Şimdi bu özellik böyle bir amacı hizmet edecek.

Yeni gelen bu güncelleme ile artık çocuk profili üzerinde soru işareti bulunan bir kutucuk yer alacak. Şimdi bu soru işareti tıklandığı zaman çocukların en çok sevdiği içerikler rasgele açılacak. 

Şimdilik Netflix bu özelliği sadece akıllı TV için sundu ama ilerde ne olur bilemem. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz sizce bu özellik işe yarar mı  ?

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı