İphone 14 Pro modellerinde Always On Display özelliğini getirecek!

0

Apple, İphone 14 ve İOS 16 ile beraber bir çok yeni özellik getirmeli planlıyor. Bunlardan biride AOD yani Always On Display özelliği. Dün alınan bilgiye göre İphone 14 ile beraber bu özelliğin geleceğini söyleyebiliriz.


İphone 14 Pro modellerinde Always On Display özelliğini getirecek!

Herkes tarafından yakından takip edilen İphone 14 serisi için bir yeni özellik daha geldi. Alınan bilgiye göre İphone 14 ile beraber AOD özelliği gelebilir. Ayrıca İOS 16 ile beraber bu özelliğin İphone 13 serisi içinde gelebilir.

Apple yakında İOS 16 ve İphone 14 serisi ile beraber karşımıza çıkacak. İphone 14 çıkmadan özellikler ile ilgili bilgiler geliyor. En son bilgiye göre İphone 14 Pro Always On Display özelliği gelecek.Yeni çıkacak olan İphone 14 serisi çentiksiz ekran olarak çıkacağını hepimiz duyduk. Yukarıda ki resimlerde bunun temsilcisi. Ayrıca İphone 14 Pro ve İphone 14 Pro Max modelleri yeni bir ekran ile gelecek. Bu ekran LTPO Amoled yani bu ekranlara özel AOD özelliğinin sunulması bekleniyor ve bu özelliğin aynı şekilde İOS 16 ile beraber İphone 13 Pro ve İphone 13 Pro Max içinde gelmesi bekleniyor.

Ayrıca İOS 16 hakkında gelen yeni bilgilere göre İOS 16, yeni duvar kağıtları ile gelebilir. iMessage'daki sesli mesajlaşma özelliğinde iyileştirileceği söylendi. İOS 16 ile beraber ayrıca Widget'lara sahip yeni bir kilit ekranı bizlere bekliyor. Yani kısaca İOS 16 bir çok yenilik ile beraber gelecek. Ayrıca İphone 6s yeni İOS 16 güncellemesi almayacak.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı