Black Mirror 6. Sezonu Geliyor! İlk Detaylar

0

 2011 yılından belli Netflix'de yayınlanan ve televizyon dünyasının en meşhur yapılarından biri olan Black Mirror için sonunda yeni bir haber geldi.Şirket 6. sezon için çalışmaların başladığını açıkladı.Black Mirror'ın 6. Sezonu Geliyor.


Black Mirror'ın 6. Sezonu Geliyor! İlk Detaylar


Netflix'de oldukça popüler olan bilim kurgu dizisi Black Mirror en son 3 yıl önce yeni sezonunu yayınladı.Aradan 3 yıl geçtikten sonra sevindirici bir haber geldi.Black Mirror yeni sezon için çalışmaların başlandığını açıkladı.

En son Black Mirrorhaziran 2019 'da 3 bölümden  oluşan son sezonu yayınlamıştı. Variety tarafından yayınlanan bir rapora göre yeni sezon daha uzun olacak ve yeni sezonda yeni bölümlerin daha sinematik olması hedeflenmekte.

Şimdilik yeni sezon için çalışmaların başladığını dair bilgiler olsa da kaynaklar yeni sezon ne zaman yayınlanacağı konusunda bir bilgi yok ama şimdilik yeni sezon için oyuncular seçilmeye başladı.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz TeknoForum buradan düşüncelerinizi açıklayabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı