WhatsApp Plus Nedir,Özellikleri Neler,Güvenli mi ?

0

 Dünya'da herkesin kullandığı mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması olan WhatsApp herkes biliyordur.Peki WhatsApp'dan daha fazla özellik sunan onu benzeyen bir uygulama olduğu söyleseydim.


Bugün bu yazıda WhatsApp Plus nedir,Özellikleri NelerGüvenli mi ? yada WhatsApp Plus Apk,WhatsApp Plus indir gibi konulardan bahsedeceğim.

Whatsapp Plus apk özellikle normal Whatsapp'dan farklı ve daha geniş özellikler bizlere sunuyor ama Whatsapp Plus indir konusunda sizlere uyarıda bulunmam lazım.Bu yazının amacı sizleri bilgilendirmek.Whatsapp Plus Nedir ?

*Whatsapp Plus,klasik Whatsapp'dan farklı olarak kullanıcılara daha fazla özellik sunan 3.part uygulamasıdır.Whatsapp Plus Apk indirmek için sizlere gereken linki aşağıda vereceğim.

Whatsapp Plus Nasıl Güncelleme Yapılır ? 

Whatsapp Plus güncelleme yapmak için tekrardan en son sürümü indirip kurmak gerekir yani eski sürümü silin ve yeni güncellenmiş halini indirip kurun.

Whatsapp Plus Özellikleri Neler ?

4 Binden fazla tema seçeneği,

* Farklı Yazı Tipleri,

* Resmi Whatsapp'da olmayan farklı emojiler.

* Mavi tık kapatma,

* Yazıyor bildirimini kapatma,

* Geçmiş mesaj kayıtlarını tutma,

Kayıtlı olmayan numaraya mesaj gönderme,

Bunlar sadece bazı özellikleridir.Resmi Whatsapp'da düşük boyutta olan ama bunda büyük boyutta olan en büyük özellik 1 GB kadar olan dosyaları gönderebilme ve İlginç olan kısım ise Resmi Whatsapp'dan daha fazla güncelleme alıyor olması.

Whatsapp Plus Apk İndir

Whatsapp Plus Apk indirmek için aşağıdaki link üzerinden indirebilirsiniz ancak güvenliğiniz konusunda risk alıyorsanız.

** Whatsapp Plus Apk **

Whatsapp Plus Güvenli mi ?

Whatsapp Plus bir 3 part uygulamasıdır.Yani Apk olarak indiririr.Hiçbir 3 part uygulamasını güvenilmez yani Apk olarak indirilen uygulamalar.Günümüzde en büyük sorunlarda biri Telefon virüsleri (Trojan).Bu virüsler telefonunuzu bir örümcek ağı gibi sarar ve sizin ruhunuz duymaz.Peki bu virüsler,Virüs tarama uygulamasından kaçabilir mi?

Evet kaçabilir.Bu yüzden telefonunuzu Apk kurmadan önce güvenilir bir kaynak olduğunu ve 3 farklı programdan tarandığından emin olun.

Bu yüzden İphone hiç bir şekilde Apk kurulmaz bunu Whatsapp Plus dahil.
Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı