Unreal Engine 5 Resmen Yayınlandı!

1

 Epic Games'in 2 yıl önce duyurduğu ve demolarında bizleri gösteleren süper gerçekçilik ile bizleri büyülemeyi başardı.Unreal Engine 5 Resmen Yayınlandı!


Unreal Engine 5 Resmen Yayınlandı!


Günümüzde en popüler oyun platformu olan Epic Games 13 Mayıs 2020'de duyurduğu Unreal Engine 5 oyun grafik motoru resmen tanıtırdı.

Unreal Engine 5 şimdile kadar gelmiş en gerçekçi oyun grafik motoru.Epic Games tarafından geliştiricilerde dahil herkese açık bir şekilde yayınlandı.Unreal Engine 5 grafik motorunu Epic Games mağazalarından indirebilirsiniz.

State of Unreal etkinliğinde tanıtılan oyun grafik motoru artık herkesse açık.Oyun geliştirmeye merakın var ise indirebilirsiniz denemek için.


Şimdi Unreal Engine 5,Geliştirilmiş ve performans yükseltilmiş bir kullanıcı arayüz ileştirirmesi yapıldı.Son derece gerçekçi teknoloji sahip olan Unreal Engine 5 ile geliştirecek oyunları merak ile bekliyoruz.UE5'te bulunan Nanite geometri sistemi ile geliştiriciler hassas bir şekilde ölçülendirme yaparken kare hızlarını korulabilecek.

Unreal Engine 5 ilk kez geniş çaplı kitlelere hitap ediyor ayrıca ilk olarak yeni Witcher oyununda yer alması bekleniyor.

Sizin düşüncüleriniz nedir ? Yorumlarda ve forum'da belirtmeyi unutmayın.


Yorum Gönder

1 Yorumlar
Yorum Gönder

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı