Rootsuz Wifi Şifre Öğrenme Yöntemi!

0

 Günümüzde insanların en çok ihtiyaç duyduğu internet.İnternet kesildiği zaman sanki vücudumuzdan bir parça gitmiş gibi oluyoruz.Peki sizlere çevredeki internet şiflerini gösteren bir uygulama var olduğunu haber verseydim.Hemde rootsuz bir şekilde.


Rootsuz Wifi Şifre Öğrenme Yöntemi!

Yukarıda söylediğim gibi günümüzde internet bizim bir parçamız gibi bunun tabi zararları var bunu başka bir konuda söyleyeceğim ilerde.Şimdi asıl konumuz Wifi şifre öğrenme konusu.Peki biz Rootsuz bir şekilde nasıl Wifi şifresi öğrenebilirim.

Bunu bir uygulamadan öğrenebilirsiniz aşağıda verdiğim linkler üzerinden bu uygulamayı indirebilirsiniz ve bu uygulamaya ile Wifi şifre gösterici rootsuz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Şimdi ilk olarak uygulamayı indirin ve uygulamayı açın.Bu arada konumunuzu açmayı unutmayın.Daha son map üzerinde ki bir çok noktadaki Wifi şifrelerini ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.Böylece Wifi şifre gösterme yada Wifi şifre kırıcı gibi uygulamarı ücretsiz rootsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu arada uygulama internet ile çalışıyor bu yüzden yola çıkmadan önce gideceğiniz yerlerin Wifi şifrelerini bakmayı unutmayın ama bazen yakınınızda ki ve komşunuzdaki internet şifrelerini göstermeyebilir.%80 genellikle gösterir.Böylece Wifi şifre gösterme rootsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Google Play:Android

AppStore:İOSYorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı