WhatsApp ''Instagram'' Gibi Mesajlara tepki verme özelliği

0

 'Popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp yeni bir özellik ile karşımıza çıkıyor.Bu özelliği instagram'dan biliyoruz.WhatsApp ''Instagram'' Gibi Mesajlara tepki verme özelliği'


WhatsApp ''Instagram'' Gibi Mesajlara tepki verme özelliği
Whatsapp İnstagram'dan bildiğimiz bir özellik olan mesajlara tepki verme özelliğini bizlere sunmaya hazırlanıyor.Bu özellik daha önce Telegram bizlere sunmuştu,şimdi ise Whatsapp bizlere bu özelliği sunacak.

Bu özellik WhatsApp’ın 2.22.8.3 kodlu Android beta sürümünde görüldü.Ama bu özelliği beta sürümünü katılan sınırlı şanslı kullanıcıya ulaştı.

WABetaInfo tarafında paylaşıyan görüntüde 6 farklı emoji ile tepki vereceğimiz görünüyor.Beğeni,Kalp,Gülme,Ağlama ve Minnettar anlamına gelen teşekkür emojisi.

Özellik tüm kullanıcılar tarafından kullanılmaya başlandığı vakit herkes bu emojiler ile tepki verebilecek.

Fakat aldığım bilgilere göre WhatsApp’ın 2.22.8.3 kodlu Android beta sürümünde yer alan bu özellik şimdilik tüm kullanıcılara açılmayacak. Yani bu özellik daha test aşamasında. Umarım yakın zamanda herkes bu özelliği erişir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı