İnternetten Para Kazanmanın Yolu

2

 Bazen herkes evde otururken pasif gelir oluşturmak ister.Ben evde oturayım para kazanalım onunla gezi videoları çekeyim daha fazla kazanayım.Herkesin hayali bu.İşte sizi bu hayali nasıl gerçekleştireceğiniz hakkında bilgi vereceğim.İnternetten Para Kazanmanın Yolu.


İnternetten Para Kazanmanın Yolu;

1.Kendi Blogunuzu Oluşturma

2.Çeviri

3.Youtube'da video çekme

4.Yatırım Yapma (Bt İnvest,Minex Partner)

5.Freelance Çalışma

Yukarıdaki 5 madde sizi internette para kazandırabilir maddelere daha eklerim ama bunlar en önemlisi;


1.Kendi Blogunuzu Oluşturma;
Araştırma yapmayı yada günlük hayatınızdan bir macera yada bir haberi yazmayı seviyorsanız tam senlik bir iş blogger olmak.Yazılarınızı ister bir başkasına hazırladın isterseniz kendiniz yazın ve para kazanın ama ilk önce kendininizi bir blog sitesi oluşturmanız lazım ama peki nasıl ?

Burada ister Google blogger ile ister WordPress ile bir site oluşturabilirsiniz ama tavsiyem kendi alan adınızı alın ve sonra adsense kayıt olun.


2.Çeviri Yapmak
Günümüzde pek çevirmene ihtiyaç olmasa'da bazı belgeleri yada bazı film ve dizileri altyazı eklemek için çevirmene ihtiyaç oluyor.Eğer sizde dilinizi güveniyorsanız freelance çevirmenlik yapabilirsiniz bunun için isze önerebileceğim 2 site;bionluk.com ile armut.com


3.Youtube'da Video ÇekmeEğer video çekmeli yada günlük hayatınızdan bir parçalı internette paylaşmalı seviyorsanız işte aradığınız iş youtube'da video çekebilirsiniz,Tek ihtiyaç Mikrofon ve Kamera.

İlk youtube girin ve google hesabınızdan bir kanal oluşturun ve ilk videonuzu çekin.Günümüzde youtube ile para kazanan çok insan var ve hatta evini bu işten geçindiren bile var.


4.Yatırım Yapma (Bt İnvest,Minex Partner)


Sizi önerebileceğim ve bir diğer para kazanma yolu olan yatırım yaparak para kazanm

Bir diğer yöntem bulut madencilik yani Minex Partner;Bu video'dan nasıl yapılacağını izleyebilirsiniz.

MinexPartner kayıt için ise:https://www.minexpartner.com/Panel/Register?affiliate=QqgZcJKIULGNbtpi


5:Freelance Çalışma; 
Freelance çalışma nedir ? Freelance çalışmanın bir diğer anlamı serbest çalışma,Günümüzde popüler bir iş.Freelance çalışma internette para kazanmanın en popüler yolu sizde freelance çalışabilirsiniz bunun için siteler şunlar;bionluk.com ile webly.com

Yorum Gönder

2 Yorumlar
Yorum Gönder

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı