Apple İphone Kiralama Dönemi Başlıyor !

0

 Dünyanın en büyük teknoloji şirketi olan Apple yeni bir dönem başladıyor.Artık iphone kiralamak mümkün olacak.Apple iphone kiralama dönemi başlıyor.


Apple İphone Kiralama Dönemi Başlıyor !Son zamanlarda ortaya çıkan bir iddia göre,Apple iphone için kiralama dönemi başlıyor.Yani taksit öder gibi iphone alabiliriz.Son gelen bilgile göre Apple bir abonelik sistemi üzerinde çalışıyor.Dün gelen bilgi bu iddialı doğruladı.Teknoloji devi Apple yeni bir sistem ile kullanıcıların karşısına çıkacak belki bu yeni abonelik sistemi İphone 14 ile tanıtılabilir.


Bu konu hakkında Bloomberg muhabiri Mark Gurman ''Apple,bir tür mobile tabanlı bir modele geçiş yapmak için hazırlık yapıyor.Apple bu sistemi kısa sürede hayata geçirecek''


Bu sistem yanlızca İphone için değil,İpad,Apple one ve Apple Care gibi sistemlerde bu abonelik sisteminde yer alacak.Apple bu sistemi bu sene içeresinde bizlere sunmaya hazırlanıyor.


Sosyal medyada bu sistemi bazı kullanıcılar eleştirdi nedeni ise Apple daha çok para kazanmayı amaçladığı ama bu hizmet biz gibi kullanıcılar için cennet.Herkes bir Apple olsun ister.

 Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı