Vampir Efsaneleri Gerçek Oldu !

0

 ABD tarafından gerçekleştirilen bir araştırmaya göre,Araştırmada kullanılan genç fare kanı, yaşlı farelere verildiği zaman yaşlı farelerin gençleştiği ortaya çıktı yani vampir filmlerinde olduğu gibi kan gençleştiriyor.


Vampir Efsaneleri Gerçek Oldu !Sizlere çok ilginç bir bilgi'den bahsetelim.ABD tarafından yapılan bir araştırma sonuçuna göre kanın gençleştirdiği ortaya çıktı.Yani vampir efsaneleri gerçek oldu.

ABD'de yürütüren bir araştırmaya göre yaşlı farelere,genç fare kanı verildiği zaman yaşlı farelerin gençleştiği ortaya çıktı.

Aslında gençliği veren kanda ki "klotho" proteini.yani yaşlı farelere kan verildiği an bu protein yaşlı farelere geçti bu da onları gençleştirdi.

Henüz bu araştırmanın insan üzerinde ne gibi sonuçlar olur bilinmiyor ancak vampir filmleri yada efsanelerinde ki gibi sürekli kan içtikleri için genç görünmeleri tesadüf değil.

Bu araştırma aslında bu proteinin bir kas yenileme görevi gördüğünü gösteriyor.

Bunun sonucu olarak bu deneyde kullanılan kan,yaşlı farelere aktarıldığı zaman hem fareler deki performans artıyor.

Bu araştırma insan üzerin de ne kadar etkili olur bilinmez.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı