Koronavirüsün Ne Zaman Bitecek - Bill Gates Açıkladı !

0

 Pandemi hayatımızda olmaya devam ediyor.Koronavirus ile adını sık duyduğumuz Bill Gates Koronavirusün ne zaman biteceğine dahil bir açıklama yaptı.Koronavirüsün Ne Zaman Bitecek - Bill Gates Açıkladı !


Koronavirüsün Ne Zaman Bitecek - Bill Gates Açıkladı !Covid 19 salgını yaklaşık 2 yıldır bizim ile.Koronavirüs ile beraber adının geçtiği Bill Gates salgının ne zaman biticeğini açıkladı.

Covid 19 sürekli mutasyon geçiriyor.En son yeni çıkan varyant herkese tedirgin etti.Omicron varyantı direnç ve hızlı yayılma gibi sahip olduğu özellikler ile herkese önlem almayı zorladı.

Bu varyant ile ilgili Bill Gates bir açıklamada bulundu.Bill Gates salgının başından belli aşı çalışmalarını büyük oranda desteklemekde.

Bill Gates GatesNotes adlı bir blog sitesinde analizlerini paylaştı.Bill Gates şu sözleri söyledi."Saygının 2022 Yılında biticeğini düşünüyorum"  önlemlerin daha sık alınmasının önemli olduğunu söyledi.

Omicron varyantı ile ilgili'de şu sözleri söyledi.Hızlı aşılar gibi antiviral ilaçları ile ilgili yapılan çalışmalarını yakından takip ettiğini ve "Omicron varyantının tehlikeli olduğundan hiç bir süphe etmediğini"açıkladı.

Peki siz ne düşünüyorsunuz ? Sizce Covid 19 biticek mi ?

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı