galaxy tab S8 ultra teknik özellikleri belli oldu !

0

 Samsung'un yemi amiral gemisi sınıfında olan tabletleri hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.galaxy tab S8 ultra teknik özellikleri belli oldu !


galaxy tab s8 ultra teknik özellikleri belli oldu !


Koreli teknoloji devi olan Samsung yeni amiral gemisi sınıf'da bir  tablet çıkarmaya planlıyor.Galaxy tab S8 serisi.

Samsung yeni tabletlerini yakın zamanda resmi olarak tanıtmauı hazırlanıyor.Her zaman gibi bu yeni  tabletler hakkında bir kaç yeni bilgi geldi.

Bu bilgilere göre galaxy tab S8 serisinin ram ve depolama kısmında tek seçenek sunacağı söylendi.
Tabletlerin diğer modelleri şu şekilde Galaxy Tab S8 , Galaxy Tab S8+ ve Galaxy Tab S8 Ultra bu üç model Wifi 5 olarak gelecek.


Depolama kısmında ise 8 GB Ram ve 128 GB depolama olarak gelecek ancak Galaxy tab Ultra için ise 12 GB ram 512 GB dahili hafıza seçeneği ile gelecek.


Renk olarak ise galaxy tab S8 ve galaxy S8+ koyu gri ve gümüş olacak şekilde iki seçenek sunulacak.Ancak galaxy tab S8 ultra için ise sadece koyu gri renk seçeneği olacak.


Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 inç amoled bir ekran ile gelmesi bekleniyor.Diğer iki model ise galaxy tab s8  11 inç, galaxy tab s8+  ise  12,4 İnç


Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı