Dolar Yeni Rekor Kırdı

0

 Dolar bildiğimiz üzere bir kaç aydır yükselmede ama bir kaç haftadır TL rekor derece değer kaybetti.Bu sabaha karşı dolar yeni bir rekor kırarak 14 TL kadar geldi.


   Dolar Yeni Rekor Kırdı;

                                         


Dolar bu sabaha karşı bir hareketlenme yaşadı.Bu hareketlenmenin sonucu olarak dolar yeni bir rekora imza attı tam 14 TL kadar çıktı.Bunun en büyük sebepi olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması olarak gösterirdi.

Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşması şu şekilde;

“Biz kur faiz enflasyon sarmalında yaşamayacağız Yatırımı ve üretimi engellemelerine de müsaade etmeyeceğiz. Biz bu sarmaldan çıkacağız. Bu sarmaldan çıkmamızı istemeyenler kur oyunları ile bizi yeniden bu oyuna çekmeye çalışıyorlar. Bu kez bunu başaramayacaklar. Ülkemiz artık bu kısır döngüyü kırma aşamasına gelmiştir ve artık buradan dönmeyeceğiz.”

Bu konuşmadan sonra dolar'da hareketlenme yaşandı ve dolar 14 TL kadar yükselti.Bu ay içinde bir faiz indirim kararı bekleniyor kripto paraları ve doları yatıracaksanız tam zamanı ve unutmayın bu yükselme geçiçi ,bir süre sonra TL yeniden değer kazanacak.

Bu konu hakkında düşünceniz nedir ?

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı