Yeni Bir TOGG Paylaşımı Geldi!

0

 Türkiye’nin Otomobil Geliştirme Grubu (TOGG), gelmesi dört gözle beklenen yerli otomobil ile ilgili yeni bir paylaşımda bulundu. Yeni Bir TOGG Paylaşımı Geldi! İşte Detaylar

Yeni Bir TOGG Paylaşımı Geldi! İşte Detaylar

Yerli otomobil şirketi olan Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu (TOGG) yeni bir paylaşımla karşımızda. Söz konusu şirket sosyal medya hesabı üzerinden fabrikada üretim için atılan ilk adımların görüntülerini paylaştı.

Türk holding Anadolu Grubu başta Türkiye olmak üzere 19 ülkede hizmet vermekte.  BMCTurkcellZorlu Holding ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) şirketlerinin ortaklığı ile kurulan TOGGTwitter resmi hesabından, üretim bandından yeni görüntülerini paylaştı. Ayrıca şirket sosyal medya gönderisinde bir açıklamada bulunmakta. Söz konusu açıklamada belirledikleri hedeflere adım adım ilerlediklerini belirtmekte. Ayrıca paylaşılan video ile birlikte heyecan daha çok arttı.

Geçtiğimiz haftalarda Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa VarankGemlik TOGG fabrikasını ziyaret etti. Ayrıca söz konusu ziyaretinde yerli otomobilin 2022 yılının sonlarında geleceğini ve Türkiye’nin yanında diğer ülkelerde de satışa çıkarılacağını belirtmekte. Ek olarak araba prototiplerinin testlere girmeye başladığını da söylemekte. Ayrıca şirket, Twitter hesabında Gemlik‘te inşaatı devam eden fabrikanın artık sona yaklaştığını açıklamıştı. Ek olarak Varank, bu tesisin tamamlanması ile birlikte Avrupa’da çevreye en saygılı fabrika olacağını duyurmakta.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı