WhatsApp yeni özellik-Mesajlara artık emoji ile tepki verilebilecek!

0

 Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp her geçen gün yeni bir özellik bizlere sunuyor.WhatsApp'ın sunduğu en son yenilik ile artık mesajlara emoji ile tepki vermek mümkün hale geldi.WhatsApp yeni özellik-Mesajlara artık emoji ile tepki verilebilecek!

WhatsApp yeni özellik-Mesajlara artık emoji ile tepki verilebilecek!


Dünya'nın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp her geçen gün kendini geliştirmeye ve bu yenilikleri bizlere sunmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde WhatsApp web sürümüne sticker oluşturma özelliği eklenmişti.Şimdi ise şimdilik sadece ios beta sürümü için WhatsApp bu özelliği sundu.Şuanlık kısıtlı bir kitle için sunulan bu özellik yani İOS WhatsApp beta için yayınlandı.Bu özellik ile mesajları emoji ile tepki vermek mümkün.Şuanlık kısıtlı bir kitle'de denense'de ilerleyen günler'de bir çok kullanıcı bu özellik'den yararlanacak.

Bu yeni özellik geliştirme aşamasında.2022 yılının başında Android,İos,Web ve Masaüstü kullanıcılarına sunulması bekleniyor.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı