WhatsApp Artık Telefon Kapalıyken Kullanılabilecek!

0

  whatsapp telefonun internete bağlı olması şart değil. WhatsApp Artık Telefon Kapalıyken Kullanılabilecek!

WhatsApp Artık Telefon Kapalıyken Kullanılabilecek!

WhatsApp Artık Telefon Kapalıyken Kullanılabilecek!

En çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, kullanıcılarını sevindirecek bir haberle duyurdu. platform ilk olarak 2016 yılında WhatsApp Web’i yayınlanmıştı. Ancak internet tarayıcısı üzerinden uygulamayı telefona bağlı olmadan kullanmak mümkün değildi. Şirket kullanıcıların bu durumdan ötürü yaptığı olumsuz yorumları sonunda dinledi. Artık yeni özellikle birlikte WhatsApp Web, telefon internete bağlı olmasa ve hatta açık olmasa bile kullanılabilcekler. Yeni özellik sayesinde uygulamayı kullanıcılar hem masaüstü hem tarayıcıda telefona bağlı olmadan kullanabilecekler.

Şirket bu yeni özellik için WhatsApp Web’e özel bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme sayesinde WhatsApp Web, telefonlardaki WhatsApp’tan farklı olmayacak. Kullanıcılar artık tarayıcılarındaki web.whatsapp.com üzerinden veya WhatsApp Web Mac ya da Windows uygulamaları üzerinden mesajlaşabilcek.

Fakat yeni özellik için bir şart var. Kullanıcıların WhatsApp Web’i telefondan bağımsız bir şekilde kullanabilmeleri için telefonlarından QR kod okutarak ilk giriş yapmaları gerekmektedir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı