TikTok’a Yeni Özellik Bahşiş Kutusu Geliyor! TİKTOK Bahşiş Kutusu

0

 Popüler sosyal medya uygulaması TikTok yeni bir özellik ile kullanıcılarının karşısına gelmeye hazırlanıyor. Platform şimdi de içerik üreticilerinin videolarından daha kolay para kazanabilmesi için yeni özellik geliştirdi. TikTok’a Yeni Özellik Bahşiş Kutusu Geliyor!

TikTok’a Yeni Özellik Bahşiş Kutusu Geliyor!

TikTok'a Yeni Özellik Bahşiş Kutusu Geliyor!

En çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan TikTok, içerik üreticilerini desteklemeye devam etmekte. Platform yaptığı yeni duyuru ile Bahşiş Kutusu ismini verdiği bir özelliğin üzerinde çalıştığını duyurdu. Bildiğiniz üzere bu özellik Twitch platformunda uzun süredir yer almakta. Ayrıca Twitter ve YouTube gibi platformlarda bu özelliği kendilerine uyarladılar. Şimdi ise TikTok da bu platformların arasında yerini almakta. Ancak söz konusu yeni özellik şimdilik tüm kullanıcılar için aktif değil. İlerleyen günlerde önce beta sonrasında ise genel sürümüyle birlikte tüm kullanıcılara gelecek.

Söz konusu yeni özelliği kullanmak isteyen üreticilerin en az 100 bin takipçiye sahip olmaları gerekmekte. Ek olarak platformun kurallarına uyması, yaş sınırlamasına takılmaması ve iyi davranışlarıyla örnek bir yayıncı olması şartları var. Tüm bu şartlara uyan içerik üreticileri uygulama üzerinden başvuru yapabilirler. Ayrıca 1.3 milyon takipçisi olan TikTok yayıncısı jera.bean, platform üzerinden bu özelliği keşfettiği ve başvuru yaptığı anı takipçileriyle paylaştı.

Şimdilik test süreci devam eden özelliği kullanan üreticiler, genel sürümü yayınlanana dek gelen bahşişlerin tamamını kesintisiz alabilecekler. Ancak şirket tarafından bu yeni özelliğin kesin çıkış tarihine dair bir bilgi gelmedi. Ek olarak kullanıcıların beğenisini kazandıktan sonra geliştirme sürecinin büyük bir hız kazanacağı bilinmekte. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı