SQUİD Token Patlıyor Mu? SQUİD GAME TOKEN

0

 SQUİD GAME TOKEN BÜYÜK YÜKSELME;


Meşhur Netflix programından ilham alan oyna-kazan jetonu, çok ciddi bir yükselmenin ardından neredeyse sıfıra düştü!

Netflix‘in popüler programı “Squid Game”den ilham alan bir kripto projesinin arkasındaki yaratıcılar, Squid token’inin fiyatı neredeyse sıfıra düştüğü için projeden ayrıldıklarını söylüyorlar.

Son gelişmeler, kripto piyasasında yeni ve abartılmış bir tokene yatırım yapmanın ne kadar tehlikeli olabileceğini gösteriyor.

Kazan-öde kripto projesi Squid Game, anında çılgınca bir popülariteye sahip oldu ve SQUID tokeni, projenin teknik incelemesinde dil bilgisi ve yazım hataları dahilinde çeşitli kırmızı bayraklara rağmen yalnızca üç günde %35.000’den fazla yükseldi.

Projenin resmi web sitesi ve Medium’daki hesabı kapatıldı. Twitter bu hesabı, “olağandışı etkinlik” olarak algıladığını ifade ederek hesabını geçici olarak kısıtladı.

SQUID fiyatları, son bir gün içerisinde $0,002541 yaklaşık %99.99 olarak düşüşe geçti. Ticaret hacmi, aynı dönemde %130‘dan fazla artış göstererek büyük satış baskısına işaret etti.

Squid Token, her ikisi de Binance Smart Chain‘e dayanan merkezsiz PancakeSwap ve DODO borsalarında işlem yapmak üzere kullanılabilir. Proje resmi Telegram kanalında, pazartesi günü geliştiricilerinin dolandırıcılarla uğraşmanın gerilimi nedeniyle projeyi devam ettirmek istemediğini bildirdi.

“Bugünlerde birileri projemizi hacklemeye çalışıyor. Sadece @GoGoSquidGame twitter hesabı değil, aynı zamanda akıllı sözleşmemiz. Onu korumaya çalışıyoruz ama fiyat hala anormal. Squid Game Dev, dolandırıcılardan bunaldığımız ve stresten bunaldığımız için projeyi yürütmeye devam etmek istemiyor. Squid Game’in tüm kısıtlamalarını ve işlem kurallarını kaldırmamız gerekiyor. Kalamar Oyunu, topluluk özerkliğinin yeni bir aşamasına girecek”

Squid Game, popüler Netflix programından ilham alan tek kripto projesi değil. Squid oyun protokolü, squidgametoken, squidanomics ve uluslararası squid oyunları dahilinde gösteriyle ilişkili diğer tokenlerin fiyatları da son bir gün içerisinde kırmızıda kaldı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı