Soyguncular Bitcoin milyonerin servetini çaldı !

0

 İspanyol Facebook olarak bilinen sosyal ağ Tuenti'nin kurcularından Zaryn Dentzel,soyguncular tarafından bitcoin cüzdanı işkence ile çalındı.

''Dentzel sonunda pes ettiğini ve adamların bitcoin hesabının yanı sıra dizüstü bilgisayarları, birkaç telefonu, bir tablet bilgisayarı ve şifrelerle kaçtıklarını söyledi.''
 Zaryn Dentzel, polise dört ya da beş kişilik bir çetenin salı günü saat 15.00 sularında Prado Sanat Galerisi yakınlarındaki dairesine zorla girdiğini ve Maskeli çete, dairedeki güvenlik kameralarını kapattıktan sonra Dentzel’i bağladığını, ağzını kapadıklarını ve gözlerine bir sprey sıktıklarını söyledi.

38 yaşındaki iş insanının polise, on milyonlarca euro değerinde kripto para bulunduran banka hesaplarının ve elektronik cüzdanların şifresini vermeye zorlayan erkekler tarafından dört saatten fazla işkence gördüğünü söyledi ve vücudunda bıçak izlerinin olduğu öğrenildi.

Bakalım adam hesabında ki servetini nasıl kazanacak.lütfen yorum yapmayı unutmayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı