Omicron Varyantının İlk Semptomları Açıklandı! Yeni Varyant

0

 Güney afrika'daki bir doktor tarafından yakından takip edilen hastalığın ilk Semptomları açıklandı.Omicron Varyantının İlk Semptomları Açıklandı! Yeni Varyant

 

Omicron Varyantının İlk Semptomları Açıklandı! Yeni Varyant


Covid 19 halen hayatımız'da ve her geçen gün gelişmeye devam ediyor.Geçtiğimiz günlerde Güney Afrika'da ortaya çıkan Omicron varyantı yakından takip ediliyor.Yeni Omicron varyantı şuana kadar az ülkede görürsede şuana kadar en güçlü varyant olabileceği söyleniyor.

Dün alınan bir habere göre Güney afrikadaki doktor 58 hata üzerinde ki gözlemlerin sonuçunu açıkladı ve şimdile kadar görünen semptomları açıkladı.

Bilmemiz gereken birşey var varyant yeni olduğu için daha semptomları tam olarak belirlenmedi çünkü varyant daha yeni.

Güney afrikalı doktor bu varyantın aşı olmayan ve yaşlılar için tehlikeyi olacağını söyledi ancak şimdile kadar bu virüsü kapan kişilerin çoğu genç erkekler olduğunu açıkladı.

Dr. Angelique Coetzee şu sözleri söyledi " şimdile kadar tedavi ettiklerimden çok farklı bir varyant.Semptomlar hafif ve çok farklı.İlk iki gün boyunca yogunluk ve kas ağrısı hissetiriyor.Bu varyantı kapanlar hiç bir şekilde tat ve koku kaybı yaşamadı ve bazıları hiç belirti göstermedi."Ek olarak hastaların bazılarının evde tedavi olduğunu,hastaların içinde 6 yaşında bir çocuk olduğunu ve ilk günleri zor geçtiğini söyledi.

Siz bu yeni varyant hakkında ne düşünüyorsunuz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı