Dogecoin kurucu ortağı, SHIB topluluğuna sitem etti!

0

 Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, Shiba Inu topluluğuna sitem etti. İşte Markus'un Twitter'dan açıklama yaptı..


Dogecoin, Shiba Inu

Kripto borsasıyla ilgilenenlerin bildiği üzere, Musk uzun bir zamandır DOGE‘yle ilgilenmekte ve doge çoşturmakda . Musk’ın kriptolarla ilgili attığı her Twitter gönderisinden sonra borsada hareketlilik yaşandığını biliyoruz. Ancak bu durum da fazla uzun sürmedi.Öte yandan, DOGE’nin yanı sıra SHIB’in de sıkı bir hayran kitlesi bulunuyor. Öyle ki, SHIB topluluğu DOGE’nin kurucu ortağının canını ziyadesiyle sıkmış.

Dogecoin kurucusu SHIB’den bıktı!

DOGE’nin kurucu ortağı Billy Markus, Shiba Inu topluluğundan bıktığını söyledi. Markus, Twitter’dan sitem dolu bir açıklama yaptı. 2013 yılında DOGE’yi geliştiren Markus, SHIB ile hiçbir ilgisi olmadığını vurguluyor. Ayrıca SHIB taraftarlarının artık onu rahat bırakmasını istediğini söyledi.Adamı rahat bırakın lütfen.

Yazılım mühendisi olan Markus, web sitesindeki bir iletişim formunu kaldırmak zorunda kaldığını ileri sürdü. Buna neden olan şeyin ise, Shiba Inu taraftarlarından gelen çok sayıdaki spam mesajı olduğunu açıkladı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı