Apple'dan Şok Karar ! Kendin Onar Programı Başlıyor

0

 Apple,güzel bir karar ile orjinal apple parçalarını ve aletlerini satın alarak aletleri kendimizin onarabilmemizi sağlayan "Self Servis" Onarım Programını başlattı.


Apple cihazlarınızı artık kendiniz onarabileceksinzi,Apple cihazların orjinal parçalarını ve araçlarını bağımsız bir şekilde onarabileceğimiz Self Servis programını duyurdu.

İlk olarak bundan sadece İphone 12 ve İphone 13 yararlanacak.Ekstra Şirket daha sonra MacBook Air, 13 inç MacBook Pro, Mac mini ve 24 inç iMac de dahil olmak üzere M1 tabanlı Mac'ler için onarım parçaları sunacak.

Program 2022 yılının başlarında ABD'de,yıl içinde ise başka ülkerlerde başlayacak.


İlk aşamada müşteriler sadece o pahalı Ekranları,kamera ve o çabuk biten pilleri satın alabilecek.Üstelik ürün zarar görmedikçe garati dışı kalmayacak.Apple Online mağazada 200'den fazla yedek parça sunacak.Önerimiz elektronik parçalardan anlayan kişiler tamiri yapsın çünkü apple bu işlerden anlayan kişiler için geliştirdi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
Yorum Gönder (0)

buttons=(Kabul edildi !) days=(365)

"Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devamını Oku
Accept !
Geri Yukarı